www.khalifashoes.co.il
חיפוש באתר
 
מוצרים לוהטים
אז,  למה נעליים נוחות?
כבר שנים אני מזהה מגמה שבה אנשים יותר ויותר יודעים להשקיע את מיטב כספם בנעליים שאינן נראות כמו שיא האופנה ושיא היופי, אל אף שניכר שיפור ניכר גם בתחום הזה, ותמיד אני תוהה מדוע קורה הדבר? התשובה היא פשוטה, נעליים, שעת לעת הזו היו כלולים בתוך הקטגוריה של "הלבשה" עברו לאיטן לקטגוריה של "תרופות".
אדון חליפא המבוגר, בעל וותק של מעל לשישים שנים בתחום ההנעלה אומר  :"אם אדם, שעובד כל היום על הרגליים, לובש נעליים לא נוחות כואב לו כל הגוף עד לקצה הראש. כמו שבונים בניין, היסודות חייבים להיות טובים". כך למדנו אנו הנשים כי אנו יותר יפות כאשר אנו לא עומדות על סד ענויים ואפילו מסוגלות לחייך, עד כדי כך הדבר הוא בר השפעה שאפילו באירועים חגיגיים כמו חתונות ישנן כלות שכבר מבינות כי אם הוציאו על השימלה חמשת אלפים שקלים להשכרה לערב אחד, אזי, ניתן להשקיע גם בנעליים נוחות שניתן יהיה לרקוד ולהנות בהן כל הערב, או לפחות זוג שני נוח. כך התמונות יוצאות הרבה יותר מחייכות.
 
בעידן שלנו אנשים רבים סובלים מכאבים ברגליים, חלק מהמקרים יכול היה כלל לא להיות אם במשך החיים הצעירים היו משכילים אנשים לנעול נעליים נוחות. כיום הטענה היא כי אפילו לתינוקות בצעדיהם הראשונים כדאי ורצוי לשים נעליים שאוחזות טוב את הרגל ונותנות תמיכה מירבית לקשת, כך מצעדו הראשון מתרגל התינוק לנעל ומצד שני הנעל נותנת לתינוק את התמיכה המקסימלית וממזערת מיני סטיות ועוויתות של הרגל - שהן הגורם לבעיות מאוחר יותר.
 
ההליכה המרובה בנעלי עקב היא שגורמת לעצמות הרגל להתאים עצמן למשקל הכבד אשר הן נושאות ולהתרחב וכתוצאה העצם הבולטת שכה הרבה נשים בגיל העמידה סובלות ממנה וממכאוביה. 
 
נעליים נוחות אינן מסתכמות רק ברפידה אנטומית. עור רך ואיכותי מתאים את עצמו לצורת הרגל וההליכה של כל אדם וכך מאפשר גמישות ונעימות שאינה פוצעת את הרגל או דורשת עווית הליכה. נעליים במשקל קל מקילות את העומס באלפי טון על הגב ובכך עוזרות להקל על כאבי גב ולמנוע אותם. נעל עם תמיכת קרסול מייצבת את הרגע בעמידה והליכה, מונעת התעוותות ושחיקה של עצמות ומקלה את עבודת חוט השידרה שמנסה בכל כוחו לתקן הליכה לא בריאה ועוד.
 
שתי החברות הגדולות בעולם בתחום הנוחיות הן גאווה ישראלית כחול לבן : טבע נאות ונעלי ביוטיפיל.
שתי שגרירות ישראל בעולם כולו אשר במאמצים ניכרים משתדלות לא רק לייצר נעליים נוחות אלא גם בעלות מראה אסטטי ואפילו אלגנטי, כך שניתן לראות בקטלוג שלהם מבחר מרשים ביותר של נעליים מעודכנות בשיא האופנה ונוחות לאין שיעור : www.tevanaot.co.il
                                                                                                                                          http://www.beautifeel.com/?categoryId=15122
 
יש לזכור כי לא תמיד מה שטוב לי גם טוב לך ולכן ישנן בישראל חברות רבות של נעליים המיובאות מחו"ל בטווח של מחירים גדול מאוד אשר הן המובילות בעולם בתחום הנוחות כגון : אקו - www.eccousa.com
 
כניסה למערכת
 שם משתמש
 סיסמה
   
  שכחת סיסמה ?
סל הקניות
 0 מוצרים בסל הקניות

לעדכון על מבצעים וקבלת הנחות
הכנס אימייל
 
לשאלות ובעיות ניתן ליצור קשר במייל :
או בטלפקס: 02-6257027
 
כתובתינו : רח' יפו 44
ירושלים
 
תנאי שימוש | אודותינו | עצות טובות
מסחר אלקטרוני - ATPLOGIC